KONST / Litografier / Färglitografi 13162040
nr 1316 2040
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Färglitografi, Stilleben med meloner, provtryck. Signerad. Motivet: 39x55 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 30 mars 2020
kl 18:15:13
1.500 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz